Göz Altı Morlukları İçin Çözüm Önerileri,Yolları,Tavsiyeleri | Bilgi Şehrim
Sitemizi beğendiniz mi ?

Göz Altı Morlukları İçin Çözüm Önerileri

tarafından 9 Eylül 2011, Cuma günü Güncel kategorisi altında eklenmiştir.

Suna Dumankaya’dan Göz Altı Morlukları Önerileri

Göz Altı Morlukları Güzelliği Gölgeleyen ve hanımları huzursuz eden bir sağlık problemidir. Sizlere tavsiyemiz öncellikle gözlerinizin altındaki morlukların neden olduğunu öğrenmenizdir. Göz Altı Morluğunun hangi rahatsızlıktan dolayı olduğunu öğrenmenizdir.Eğer siz de bu dertten mustaripseniz, Suna Dumankaya’nın önerilerini inceleyebilirsiniz. Ama ne olursa olsun öncelikle bir doktor kontrolünden geçmenizde fayda var. Zira göz altı morlukları sağlıksal nedenlerle sonradan oluşabileceği gibi, genetik yapıdan da kaynaklanabilir.

-Morlukları hafifletmek için, birer çay kaşığı bal, limon suyu ve tuzsuz tereyağını karıştırıp, gün aşırı ince bir tabaka halinde sürün. 20 dakika bekletin. Haftada bir de kivi kabuklarının ıslak kısmını 15 dakika gözaltınızda tutun.

-1yumurta akı ile bir tatlı kaşığı Türk kahvesini karıştırın. Bunu gazlı beze sürüp, göz çevresine yerleştirin. Karışımı 20 dakika bekletin

-Bir patatesi rendeleyip, gazlı bez arasında beklet ve 30 dakika akşamları bir tatlı kaşığı bu rendeyi, eşit miktarda limon suyunu ve tatlı badem yağını karıştırıp, sür. Zamanla açılacaktır.

- Her akşam bir tatlı kaşığı limon suyu, bir tatlı kaşığı tatlı badem yağını karıştır ve sen göz çevrene sür. Biraz beklet ve yıka.

-Elma suyu ile kompres yaparak ya da zaman zaman kivi bekleterek morluklarınızı hafifletebilirsiniz.

-Taze inciri ortadan ikiye ayırın. Göz altınızın üzerinde 15 dakika bekletin. Ardından kuşburnunu çay gibi demleyip süzün. Pamuk yardımıyla göz çevrenize yavaş yavaş kompres yapın.


göz altı morlukları, göz altı morlukları için öneriler, göz altı morlukları nasıl geçer, göz altı morlukları tedavisi, göz altı morluklarına bitkisel çözüm, göz altı morluklarına öneriler, göz altı morluklarının tedavisi, göz altındaki morlukların tedavisi, gözaltı morlukları, göz cevresinin Kararması nasıl giderilir, ahmet maranki den gözaltı morluklarına karşı kürler, darp morluğu nasıl gider, gözdeki darp morluk nasıl geçer, gözdeki darp morlukları nasıl geçer

Digg Google Bookmarks reddit Mixx StumbleUpon Technorati Yahoo! Buzz DesignFloat Delicious BlinkList Furl

Yorum Yok: “Göz Altı Morlukları İçin Çözüm Önerileri”

YORUM YAP

İsim:(Gerekli)
E-Posta:(Gerekli)
Website:(Varsa)
Yorumla: